|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Door Light |
| Suitable for Car Brands: | All Cars with Socket T10 |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
T10 Auto LED Lighting Bulb (T10-WG-001Z85BND)
| Model | T10-WG-001Z85BND |
| Base | Wedge, W5W, T10 194, T10 168, BA9S, BAX9S, BAY9S |
| Light source | 1PCS 1W High power LED |
| Voltage | DC10-30V |
| Power | 1W |
| Dimension | 12*30mm |
| Life span | 50000hours |
| certificates | CE,RoHS |

