|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color Temperature: | Pure White |
| Emitting Color: | White |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Operating Voltage | 10-30V DC |
| IP Rate | 67 |
| Shell Color | Black |
| Color Temperature | 6500K |
| Material | Aluminum shell+PMMA Lens |
| LED Power | 9W |
| Beam | Spot |
| Product size | 115*65*55mm |





