|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Replace with a New One |
| Warranty: | 12 Months |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Type | LED Daytime Running Light |
| LED quantity | 5PCS High power 1W LED |
| Voltage | 12VDC |
| Power | 6.1W |
| Dimension(L*W*H) | 19.1*3.2*4.3mm |
| View Angle | 150° |



