|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Guaranteed: | 1year (in Normal Use Condition) |
| Lifespan: | 50,000+ Working Hours |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | G4-012Z5050 |
| Base | G4 |
| Light source | 12pcs SMD 5050 LEDs |
| Voltage | DC12V |
| Power | 1.4W |
| View angle | 120° |
| Dimension | 35*50mm |
| Life span | 50000hours |
| certificates | CE,RoHS |


