|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | LED Brake Light |
| Suitable for Car Brands: | All Cars with Socket 3157 3156 Ba15s Ba15D Bay15D |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | T20-37-060Z3528 |
| Base | 3156,3157,BA15S,BAU15S,BAY15D,BA15D,BAZ15D,7440,7443 |
| Light source | 60PCS SMD3528 |
| Voltage | DC12V |
| Power | 2.6W |
| Dimension | 20*57mm |
| Life span | 50000hours |


