|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Replace with a New One |
| Warranty: | 12 Months |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | T20-70-027Z2835P |
| Base | 3156,3157,BA15S,BAU15S,BAY15D,BA15D,BAZ15D,7440,7443 |
| Light source | 27PCS 2835 |
| Voltage | DC12-24V |
| LED Power | 5.7W |
| Dimension | 20.5*61mm |
| View Angle | 360° |
| Life span | 50000hours |



