|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Door Light |
| Suitable for Car Brands: | All Cars with Socket G4 |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | G4-024Z5050 |
| Base | G4 |
| Light source | 4pcs SMD 5050 LEDs |
| Voltage | DC12V |
| Power | 1.5W |
| Dimension | 44*55mm |
| Life span | 50000hours |
| certificates | CE,RoHS |


