|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Replace with a New One |
| Warranty: | 12 Months |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Led Qty | 2pcs SuperFlux Led |
| Voltage | DC10-30V |
| Power | 0.26W |
| Dimension | 65*27mm |
| Working temperature | -40~75°C |







Related products: