|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Dashboard Warning Lighting |
| Suitable for Car Brands: | All Cars with Socket T10 |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | T10-PCB-003Z5050P |
| Base | T10-PCB |
| Light source | 3pcs SMD 5050 LEDs |
| Voltage | DC12V |
| Power | 2.2W |
| Dimension | 10*28mm |
| Life span | 50000hours |
| certificates | CE,RoHS |



FAQ:
1. Do you have a factory?