|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | LED |
| Suitable for Car Brands: | All Cars with Socket Ba15s,Bay15D,Bau15s,Ba15D |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | T20-B15-021W7020A |
| Base | BA15S/BAY15D/BAU15S/BA15D/BAZ15D/3157/3156/7440/7443 |
| Light source | 21pcs SMD7020 |
| Voltage | 12VDC |
| Power | 1.7W |
| Dimension | 19*35mm |
| Life span | 50000hours |
| View Angle | 360° |
| certificates | CE,RoHS |




