|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Replace with a New One |
| Warranty: | 12 Months |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Led Qty | 14pcs Super Flux LEDs |
| Voltage | DC12V |
| Power | 0.65W/0.24W |
| Dimension | 307*25*25mm |
| Working temperature | -40ºC~75ºC |






