|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Replace with a New One |
| Warranty: | 12 Months |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product code | BD-036WY2835 |
| light source | SMD2835 |
| Voltage | AC12V |
| Power | 1.9W |
| Dimension | 108*14*25mm |
| Working temperature | -40ºC~75ºC |
| Color | yellow light+grey shell |




