|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color Temperature: | Pure White |
| Emitting Color: | White |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | GF-008ZXBD |
| Color temperture | 6500K |
| Light source | 8pcs*3W high intensity CREE LEDs |
| Voltage | DC10-30V |
| Power | 24W |
| Dimension | 166*45*59mm |
| Life span | 30000hours |
| Guarantee | 1year |




