|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Door Light |
| Suitable for Car Brands: | All Cars with Socket T10 |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | T10-WG-015Z2835 |
| Base | T10-Wedge/T10-168/T10-194/W5W/BA9S/BAY9S/BAX9S |
| Light source | 15pcs SMD 2835 LEDs |
| Voltage | DC12V |
| Power | 1.32W |
| Dimension | 12*38mm |
| Life span | 50000hours |
| View Angle | 360° |
| certificates | CE,RoHS |


