|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | LED License Plate Light |
| Suitable for Car Brands: | All Cars with Socket Sv8.5 |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Description: | |
| Model No. | S85-44-008Z05AY |
| Type | SV8.5 |
| LED Chip Source | 8pcs 5MM LEDs |
| Dimension | Ф12*44mm |
| Input Voltage | DC 12V/24V |
| Power | 0.28W |
| Certificate | CE, RoHS,FCC,UL,Emark |
| Lifespan | More than 50.000 hours |
| Warranty | 12 Months |

