|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Reading Light |
| Suitable for Car Brands: | All Cars with Base Is T10 Wedge |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
T10 194 LED Car Width Light Car Interior Light:
| Model | T10-WG-015W3030 |
| Base | T10-Wedge/T10-168/T10-194/BA9S/BAX9S/BAY9S |
| Light source | 15pcs SAMSUNG 3030 LEDs |
| Voltage | AC10-30V |
| Power | 3W |
| Dimension | 12.5*35mm |
| Canbus | Yes |
| Life span | 50000hours |

