|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | LED |
| Suitable for Car Brands: | All Cars with Socket Ba15s, Bay15D, Bau15s, Ba15D |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | T20-B15-004Z85BNB |
| Base | BA15S,BAU15S,BAY15D,BA15D,BAZ15D,7440,7443 |
| Light source | 4pcs High power LEDs |
| Voltage | DC12V |
| Power | 3W |
| Dimension | 25*37mm |
| Life span | 50000hours |
| certificates | CE,RoHS |



FAQ:
1. Do you have a factory?