|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color Temperature: | Pure White |
| Emitting Color: | White |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | GY-007ZXML |
| Color temperture | 6500K |
| Light source | 7pcs*10W LEDs |
| Voltage | DC10-30V |
| Power | 70W |
| Life span | 30000hours |
| Guarantee | 1year |






