|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Replace with a New One |
| Warranty: | 12 Months |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Product code | GX-012WR05SY |
| Led Qty | 12PCS Super Flux LED |
| Voltage | DC12V |
| Dimension | 286*50*45mm |
| Working temperature | -20ºC~80ºC |
| Weight | 220g |









