|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Replace with a New One |
| Warranty: | 12 Months |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | T10-WG-008Z3020 |
| Base | T10-Wedge/T10-194/T10-168/W5W/BA9S/BAX9S/BAY9S |
| Light source | 8pcs SMD 3020 LEDs |
| Voltage | DC12V/24V |
| Power | 0.34W |
| Dimension | 11.5*17mm |
| Life span | 50000hours |
| certificates | CE,RoHS |



FAQ:
1. Do you have a factory?