|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Replace with a New One |
| Warranty: | 12 Months |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Led Qty: | 1pcs SuperFlux LED |
| Voltage: | DC12V |
| Power : | 0.22W |
| Dimension: | 23*27 mm |
| Working temperature: | -40ºC~75ºC |
| Color: | white light+transparent shell |






