|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Replace with a New One |
| Warranty: | 12 Months |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No. | H8-042O2835 |
| Base | H8 |
| Light Source | 42PCS SMD 2835 |
| Dimension | H61 mm |
| Input Voltage | AC 10-30V |
| Power | 6.3W |
| View Angle | 360° |
| Operating temperature | -45ºC-75ºC |
| Certificate | CE, RoHS,FCC,UL,Emark |
| Lifespan | More than 50.000 hours |
| Warranty | 12 Months |








