|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Guarantee: | 1year (Used in Normal Condition) |
| LED Qty: | 1PCS High Power LED |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
High Power G4 LED Bulb LED G4 Car Bulb
| Product Name | G4-001WHP |
| Base | G4 |
| Light source | 1pcs High Power LED |
| Voltage | AC10-30V |
| Power | 1.37W |
| Dimension | 25*39mm |
| Life span | 50000hours |
| certificates | CE,RoHS |

