|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Mood Light |
| Suitable for Car Brands: | All Cars with Socket T10 |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | T10-PCB-003Z5050P |
| Base | T10-PCB/T10-Wedge/T10-168/T10-194/BA9S/BAX9S/BAY9S |
| Light source | 3pcs SMD5050 |
| Voltage | DC12V |
| Power | 2.1W |
| Dimension | 10*22mm |
| Canbus | Yes |
| Life span | 50000hours |


