|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color Temperature: | Pure White |
| Emitting Color: | White and Amber |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | GF-018W3030C |
| Color | white and amber |
| Light source | 18pcs*3 W high intensity LEDs |
| Voltage | DC10-30V |
| Power | 54W |
| Dimension | 150*40*40MM |
| Life span | 30000+hours |
| Guarantee | 1year |








