|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Replace with a New One |
| Warranty: | 12 Months |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | T20-BY15-013R5050 |
| Base | BAY15D |
| Light source | 13pcs SMD 5050 LEDs |
| Voltage | DC12V |
| Power | 1.3W |
| Dimension | 18*41mm |
| Life span | 50000hours |
| certificates | CE,RoHS |







FAQ:
1. Do you have a factory?